Circle Circle Circle

Spolehlivé připojení až 3000 Mb/s

Vysokorychlostní zabezpečené připojení
pro firmy

Divider

Proč konektivitu od nás?

Icon

Stabilní připojení

Garantované připojení na nejkvalitnějších jednotkách či optice.

Icon

Neomezená data

Internet pro firmy od nás je bez omezení (tzv. FUP) a bez blokace portů.

Icon

VIP podpora do 6 hodin

Ve dne v noci. Offline vás nenecháme! Technik přijede a opraví.

Icon

Proaktivní dohled 24/7

Proaktivně hlídáme vaše připojení. Pokud se neozvete vy, ozveme se sami.

Icon

Připojení VPN/MPLS

Propojíme všechny vaše pobočky. Jeden firewall, rychlejší přístup, atd.

Icon

Pokrytí po celé ČR

Díky spolupráci s velkými hráči vás připojíme kdekoliv.

Divider
Artwork

Zabezpečení sítě

Zajistíme pro Vás kompletní zabezpečení sítě a zlepšíme přehled toho, co se ve Vaší síti odehrává.

Od blacklistingu, DNS resolveru, firewallu druhé generace, UTM ochraně, ale celkově filtrování obsahu, budou Vaše data vždy v bezpečí.

+420 512 200 200
Divider
Artwork

Kamerové systémy

Dodáme a nainstalujeme kvalitní kamerové zabezpečení pro vnitřní i venkovní využití. Instalace zahrnuje návrh bezpečnostnícho schématu s identifikací weak pointů.

Naše moderní řešení Vám umožňuje přístup z mobilního telefonu, proaktivní dohledové centrum včetně rychlého nonstop servisu.

+420 512 200 200
Divider
Artwork

VoIP 3CX

Účinně spravujte hovory, s 3CX získáte plnohodnotnou telefonní ústřednu – fronty hovorů, vestavěné videohovory, webové konference a další možnosti.

Propojte Facebook a SMS. Odpovídejte na zprávy z 3CX. Live chat s návštěvníky stránek. Snadné přepínání hovoru a videa. Integrace CRM. Poznejte, kdo volá, a přizpůsobte tomu odpovědi.

+420 512 200 200
Divider
Artwork

Managed WiFi

Poskytujeme profesionální návrh a instalaci robustní Wi-Fi sítě, která vykrývá všechny požadované vnitřní i venkovní prostory. Dostaneme ji i tam, kde doposud nebyl signál nebo docházelo k jeho rušení. Vytvoříme síť novou, nebo optimalizujeme stávající, a to nezávisle na poskytovateli internetové konektivity.

Sítě navrhujeme pomocí nejmodernějších postupů a technologií. Design sítě plně respektuje konstrukční specifika budov – na základě dodané výkresové dokumentace budovy simulujeme optimální rozmístění AP pomocí speciálního softwarového nástroje od firmy Ekahau. Výsledkem je mapa pokrytí Wi-Fi signálem pro každé požadované podlaží objektu samostatně a mapa přesného umístění jednotlivých AP v celé budově.

+420 512 200 200
Divider
Artwork

VPN, MPLS, SD-WAN

Pro Vaší firmu umíme zřídit plně řízenou virtuální privátní síť na bázi protokolů MPLS pro bezpečné a spolehlivé řešení datového propojení všech poboček. Zabezpečíme vám přenos a sdílení dat mezi jednotlivými pobočkami, mezi pobočkami a centrálou a samozřejmě také mezi pobočkami a mobilními uživateli.

SD-WAN je moderní řešení funguje na principu architektury s ovládáním z cloudu. Správa a konfigurace pobočkové sítě probíhá přes ovládací software, přenos dat v síti je plně šifrovaný. SD-WAN umožňuje řídit provoz až na úroveň aplikace nebo uživatele.

+420 512 200 200

Pro koho je firemní tarif

Malé firmy

Velké firmy

Restaurace

Hotely

Živnostníci

IT správci

Eventy

Naši klienti

Poptávkový formulář

Odeslat